Anasayfa  Kurumsal  Kurumsal Değerler
Kurumsal Değerler
Kurumsal Değerler
GÜCÜMÜZÜ EKİBİMİZDEN ALIRIZ

İşimizi tutkuyla yaparız. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle güvene dayalı ilişkiler kurarız. Öğrenmeye ve değişime açığız. İşimizi her geçen gün daha iyi yapmayı hedefleriz.  Saygıyı, disiplini ve adalet duygusunu içselleştiren takım arkadaşlarıyla çalışırız. Çalışanlarımızın potansiyellerini görür, değer katmaları için onları cesaretlendirir ve destekleriz.  Yaratıcı farklı fikirlere önem verir, çok sesliliği esas alırız. Ekibimizin verimliliğini arttırmak, uyum ve dayanışma içinde çalışmasını sağlamak, mesleki yeterlilik ve gelişimlerini arttırmak adına en uygun fiziki çalışma ortamını sunar, eğitim programlarıyla destekleriz.

DAİMİ MÜKEMELLİK ANAYIŞI

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit eder, en mükemmel çözümün temini için tüm süreçleri empati duygusuyla yürütürüz. Her daim mükemmeli sağlama adına kendimizi, ekibimizi ve kullandığımız teknolojileri geliştirir, müşterilerimizin beklentilerinden daha fazlasını sunmaya çalışırız. Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefleriz. Sürdürülebilir kalite anlayışıyla dinamik, üretken ve yaratıcı bir üretim planı ortaya koyarız. Planlanan projenin en başarılı şekilde sonuçlanması için disiplinel ve kararlı bir işbirliği gerçekleştiririz.

GÜVENLİK

İş sağlığı ve güvenliği alanında uymakla yükümlü olduğumuz tüm kurallara ve mevzuatlara uygun hareket ederiz. Üretimin tüm proseslerinde çevresel etkileri göz önünde bulundurur, çevreye ve topluma olan sorumluluğumuzun bilinciyle tasarruflu ve çevreci yöntemleri ve teknolojileri tercih ederiz. Hammadde temininden üretimin son aşamasına kadar olan süreçte ürünün veya hizmetin İNSAN SAĞLIĞI’na zarar verecek nitelikte olmaması için tüm tedbirleri ve önlemleri alırız. AYPLASTİK olarak iş sağlığını ve emniyetini sağlamayı, çevreye ve topluma olan yükümlülüğümüzü yerine getirmeyi taahhüt ederiz.

© Copyright Ay Plastik 2016. Her hakkı saklıdır.